Klik: i masz, co chcesz

Weekend był bardzo ciężki. Szczególnie dotkliwy i bolesny dla Filipa. Ponieważ rośnie mu kolejny ząb, a gorączka co trzy godziny wzrastała mu do trzydziestu ośmiu stopni. Koszmar. Lekarstwem na złe samopoczucie stał się niezawodny syropek, a także nowy niebieski rowerek firmy Baby Maxi. To o nim muszę Wam powiedzieć.

Lubię robić zakupy przez  internet. Według mnie są one zbawieniem  dla mam  z dziećmi.  Wystarczy tylko jedno kliknięcie i masz co chcesz. A nie dwugodzinne chodzenie po sklepach, które jest męczące i stresujące. Pod czas nich często zastanawiam się czy Filip zaraz nie popisze się swoim krzykiem lub histerią.

Tydzień temu miałam okazję trafić na stronę www.fajneceny.pl. Znalazłam tam rowerki dla dzieci. Co najważniejsze w bardzo atrakcyjnych cenach.  Nie mogłam się oprzeć i  kupiłam  niebieski pojazd dla mojego chłopczyka. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia.

W piątek dostałam paczkę. Trochę się zdziwiłam, kiedy zobaczyłam wielkie pudło. Dwa razy zapytałam  kuriera czy przesyłka jest na pewno dla mnie. On na to podał mój adres zamieszkania. Zabrałam więc karton, a idąc z nim do salonu, pomyślałam:

– Składać chyba będę ten rowerek do północy. Wrr.

Nic bardziej mylnego. Niebieskie cudo można złożyć dość szybko. Zwłaszcza z pomocą  drugiej osoby. Pamiętajcie, co dwie głowy to nie jedna. Rowerek okazuje się być niezawodny. Stałam się jego fanką. Jednym z plusów jest fakt, że części są bardzo porządne. Prezentuje się też całkiem nieźle. A co najważniejsze rowerek posiada pasy. Dzięki temu nie muszę martwić się o bezpieczeństwo dziecka. Baby Maxi to z pewnością ulubiona marka Filipa. Ciągle do niego wsiada. Kręci pedałami. Opiera się o mięciutkie oparcie.

Minus? Niezrozumiała instrukcja. Ale nie jest to aż tak rażące, ponieważ świetnie bawiliśmy się przy jego składaniu. Wspólny czas umocnił nasze rodzinne więzi. Po za tym śmiechu było co nie miara.
Myślę, że rowerek długo będzie służył mojemu synkowi.

Za to wielkie dzięki producentom.

Brawo!

 

 

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

ROWEREK

 

ROWEREK

 

 

A OTO NASZ NOWY CZŁONEK RODZINY 🙂

ROWEREK

 

Dodaj komentarz