Żurawka i cuda

Zadzwonił budzik. Spojrzałam na zegarek, wybiła ósma rano. Rodzinka musiała wstać, bo na małego celebrytę czekało wyzwanie. Otóż niezwykle uzdolniona Pani Ania Ż. miała uwiecznić Filipa na fotografii.  Sesja miała odbyć się o 9:30. Starałam się wyrobić ze wszystkimi porannymi obowiązkami, aby zdążyć na czas. Ale wyszło jak zwykle. To znaczy spóźniliśmy się dwadzieścia minut. Jak to jest, że chociaż staram się z całych sił, zawsze się spóźniam. Czas jest dla mnie bezlitosny.

W końcu dotarliśmy na miejsce. Otworzyliśmy drzwi do studia fotograficznego. Już mamy tłumaczyć się ze  spóźnienia, a tu Pani Ania wita nas szerokim uśmiechem. Filip zmieszany, mama zadowolona, a tata zaintrygowany. Rozebrałam syna, tłumacząc mu co za chwile się wydarzy. Ruszyła machina wyobraźni i ciekawości. Filip musiał zajrzeć w każdy kąt. Dotknął wszystkie możliwe maskotki. Najbardziej do gustu przypadł mu groźny zielony smok. Byłam trochę zakłopotana wścibskim zachowaniem mojego dziecka, ale Pani Ani  to nie przeszkadzało. Była bardzo serdeczna, roześmiana i otwarta. Do tego wszystkiego z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodziła do pracy. Widać było, że wie jak oswoić niesfornego dwulatka.  Fotografka, patrząc na Filipa miała wizję motywu przewodniego zdjęć. Poprosiła, aby ubrać go w koszulę w kratkę, muszkę i kremowe spodnie. Oznajmiła również, aby Filip był  boso. Koń na biegunach był najważniejszym elementem dekoracji. Filip ochoczo podchodził do niego. Siadał. Bujał się. Oczywiście schodził z niego, kiedy skupił uwagę na innych przedmiotach. Wtedy do akcji wkroczył tata. Brał dumnie swojego syna i sadzał na konika. Podejść było kilka. Ale w końcu Pani Ania wypowiedziała magiczne słowa, znane skąd inąd:

Mamy to!

 Wszyscy byli zadowoleni, z wyjątkiem modela, który musiał już się ubierać i kierować do wyjścia. Nie zdążył wywrócić pomieszczenia do góry nogami. Na szczęście. Pomimo protestów udało nam się wyjść. Pożegnaliśmy się, ale mam nadzieję, że nie na długo.

Anna Żurawka pracuje na terenie Trójmiasta. Szczerze polecam jej usługi. Zdjęcia to piękna pamiątka. Nie do podrobienia. Po za tym ważna jest pozytywna energia, której naszej fotograf nie brakowało.

www.annazurawka.pl

 

 

Anna Żurawka Photography

Anna Żurawka Photography

Anna Żurawka Photography

Anna Żurawka Photography

Anna Żurawka Photography

Anna Żurawka Photography

Anna Żurawka Photography

6 Replies to “Żurawka i cuda”

  1. Przyjemnie czyta się Twoje teksty. Zdjęcia cudne. Chyba też będę musiała skorzystać z usług Pani Ani 🙂 Pozdrawiamy Amelka i Agata

  2. bardzo go kochamy nie ma lepszego chłopca na świecie a tobie Natalko dziękuje że jesteś w wielu momentach w moim 10letnim życiu 😉 twoja przyjaciółka 🙂 pozdrawiam Alicunia

Dodaj komentarz