Musicie tu przyjechać !

Plac zabaw powinien pobudzać wyobraźnię dzieci. Może być duży albo mały. Skonstruowany tak, aby można było z łatwością obserwować dzieci. Umówmy się, ma to być miejsce , gdzie nasze dzieci będą się dobrze bawić. Zresztą one mają zdolność radzenia sobie w każdych warunkach. Ważne, aby była obok nich bliska osoba, przyjaciele, zabawki i przekąska, którą mogą podzielić się z innymi.

Naszym obowiązkowym punktem na mapie Trójmiasta jest plac zabaw w Gdyni- Chwarznie. Piękne miejsce. Otoczone naturą. Duży kompleks znajduje się w pobliżu lasu. Mogą się tam bawić dzieci w każdym wieku.

Plac zabaw jest podzielony na strefy. Jedna przeznaczona jest dla tych najmłodszych. Oddzielona jest płotkiem. Znajduje się tam mini zjeżdżalnia, tunel, sklepik, skałka do wspinania i oczywiście karuzela. Kolejna część jest otwarta. Jest tam  bardzo duża piaskownica, z fabryką do modelowania piachu, jak  ja to nazywam. Trzy huśtawki, tor przeszkód, a także specjalna  plansza do gry w Twistera.Jedną z największych atrakcji są dwie ogromne zjeżdżalnie. Pierwsza jest otwarta, a druga zakryta i zdecydowanie szybsza. Tutaj mogą zaszaleć starszaki, a nawet dorośli.

Ostatnia strefa znajduje się tuż obok lasu. Znajduje się tam ‘’małpi gaj’’. Dzieci mogą się tam  wspinać, przeskakiwać z jednej liny na drugą, skakać do piasku, pokonywać  przeszkody. Sprawdzać swoje umiejętności i kondycję fizyczną. Ostatnim punktem tego wyjątkowego placu jest tyrolka. Zjeżdżać mogą wszyscy, a radość wtedy nie ma końca.

Jeśli jesteś z Trójmiasta, to  musicie tu przyjechać. A może przywędrowaliście na wakacje do Gdyni,  i nie wiecie jak zorganizować dzieciom czas, przyjedźcie do Chwarzna. Zapewniam, tutaj dzieci będą bawiły się wyśmienicie.

 

 

 

Dodaj komentarz